فروش پسته صادراتی احمد آقایی خام کرمان

پسته صادراتی احمد آقایی را می توان به عنوان یک محصول بسیار خوب برای خرید و فروش دانست چرا که تولید آن در کرمان به صورت تناژ صورت گرفته و حداقل صادرات این محصول به صورت خام به دیگر کشور در حجم بالا انجام می شود.

تنوع تولید پسته در کشور ما باعث شده تا دست صادرکنندگان برای فروش محصولات مختلف در کشور های دیگر باز باشد و بتوانند بر اساس بازار هدفشان محصول خاصی را انتخاب کرده و صادرات خود را انجام دهند.

در این مقاله ما قصد داریم تا در مورد یکی از این پسته های تولیدی ایران با شما صحبت کنیم، تا بیشتر در مورد این محصولات اطلاعات داشته باشید.

پسته صادراتی احمد آقایی …..

بله پسته احمد آقایی که با نام تجاری long pistachio در بازار جهانی شناخته شده و مشتریان پسته کشیده و خوش قیمت ایران سعی می کنند تا این نوع پسته را خریداری کنند.

انواع پسته صادراتی احمد آقایی

پسته صادراتی احمد آقایی تولیدی در کشور ما تنوع بسیار زیادی دارد، به همین دلیل ما ناچار هستیم تا دسته بندی های کلی که در مورد این محصول وجود دارد را برای شما بیان کنیم تا اگر قصد صادرات پسته را دارید، بتوانید هر یک از مدل هایی را که به شما پیشنهاد می دهیم را انتخاب نمایید.

پسته احمد آقایی خندان:

این پسته شناخته شده ترین پسته ای است که شما هم آن را دیده اید.

پسته احمد آقایی خندان منظور پسته هایی هستند که به صورت درختی خندان شده و ما آن را به صورت مستقیم و بدون هیچ کار خاصی برای صادرات استفاده می کنیم.

معمولا این نوع پسته برای دو منظور فراوری و بسته بندی و همچنین بحث صادرات به صورت خام مورد استفاده است که در ادامه بیشتر بدان می پردازیم.

این پسته دارای سایز بندی های مختلفی است، که سایز های 22 تا 36 برای پسته مورد نظر وجود دارد.

مزیت این نوع پسته صادراتی احمد آقایی این است که سایز های مختلف آن به ما این قدرت را می دهد که روی قیمت مانور دهیم و مشتریان خود را راضی نگه داریم.

پسته احمد آقایی دهن بست:

قطعا در هر باغ پسته ای ضمن این که برخی از پسته های خندان می شوند، برخی از پسته به هر دلیلی خندان نشده و ما برای فروش این محصول سه راه پیش رو داریم:

  1. فروش به همان شکل
  2. فروش به صورت خندان مکانیکی
  3. فروش به صورت مغز شده

قطعا بدترین روش برای فروش این پسته راه اول است و برخی از فروشندگان صادراتی ما در کرمان بدترین و راحت ترین راه را انتخاب کرده و پسته خود را با قیمت ارزان در بازار صادراتی ارائه می کنند.

در بخش بعدی بیشتر در مورد فروش به صورت مکانیکی و ماهیت این محصول مطلب ارائه می کنیم.

فروش به صورت مغز شده هم توسط برخی دیگر از صادرکنندگان انجام می شود که از دید ما روش منطقی به نظر می رسد.

پسته احمد آقایی آب خندان یا مکانیکی:

احتمالا متوجه شده باشید که پسته صادراتی احمد آقایی آب خندان از چه محصولی حاصل می شود.

آفرین!

پسته دهن بست به روش مکانیکی خندان شده و پسته مکانیک خندان احمد آقایی را به ما می دهد.

این پسته دارای قیمت خوب، کیفیت عالی بوده و برای صادرات گزینه خوبی است.

پسته احمد آقایی دهن بست هر انسی داشته باشد، هنگام خندان کردن انس آن دو عدد کاهش داشته و در حال حاضر انس های فراوان پسته احمد آقایی آب خندان اعداد 26 تا 36 می باشد که هر 100 گرم آن از 45 تا 50 گرم مغز دارد.

پسته احمد آقایی ارگانیک:

شاید بتوان این پسته را خاص ترین مورد در بین مواد بالا دانست!

اما چرا؟

قطعا تولید پسته ارگانیک با توجه به محدودیت هایی که در کشور ما وجود دارد تقریبا چیزی شبیه به یک معجزه است که برخی از تولیدکنندگان این کار را انجام می دهند.

این پسته دارای نمونه های خندان و دهن بست بوده و صادرات آن در کمترین زمان ممکن از فصل برداشت صورت می گیرد، به همین دلیل اگر به دنبال خرید این نوع پسته به صورت خام هستید، سعی کنید تا قبل از فصل برداشت برنامه خود را برای خرید داشته باشید.

قیمت پسته صادراتی احمد آقایی کرمان

مهم ترین بحثی که همیشه بین ما و مشتریان هنگام فروش پسته احمد آقایی صورت می گیرد این است که قیمت مورد توافق چند باشد تا مشتری بتواند محصول خود را به بهترین شکل ممکن در کشور هدف بفروشند.

دقت کنید ما در بالا بیان کردیم که پسته احمد آقایی دارای انواع مختلف و سایز های متفاوتی است که هر یک از این انواع و سایز ها قدرت مانوری را به خریدار و فروشنده می دهد تا بتوانند راحت تر روی قیمت توافق کنند.

به عنوان مثال اگر شما بخواهید به هند صادرات داشته باشید، قطعا توافق با طرف هندی برای شما کار سختی خواهد بود، در نتیجه بهترین پیشنهاد به طرف هندی این است که به جای عرضه پسته خندان درختی، ما میکسی از خندان درختی و مکانیکی را به وی عرضه کنیم تا قیمت شکسته شود و توان خرید برای مشتری وجود داشته باشد.

پس در تمام مذاکرات برای فروش پسته صادراتی احمد آقایی خام کرمان می بایست به این مساله فکر کرد که بازار هدف کجاست و چگونه محصولی را می خواهد تا بتوان بهترین پیشنهاد را به مشتریان داد.

برای کسب اطلاعات تکمیلی پیرامون خرید پسته و صادرات این محصول به صورت عمده به خصوص پسته احمد آقایی می توانید با بخش فروش آرین در ارتباط باشید و تمامی اطلاعات لازمه را دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 4 =