قیمت صادرات پسته فندقی آبخندان خام

پسته فندقی آبخندان خام به عنوان یکی از ارزان ترین انواع خشکبار جهت صادرات بوده و به واسطه قیمت خوب این محصول طرفداران زیادی در بازار دارد.

همان طور که می دانید پسته ایران دارای ارقام بسار متفاوتی بوده و این تفاوت در ارقام مختلف باعث شده تا خریداران بتوانند از بین چندین محصول، کالای مورد نظر خود را انتخاب کرده و خرید خود را انجام دهند.

پسته فندقی نیز به عنوان یکی از چندین رقم پسته صادراتی ایران بوده که صادرات قابل توجهی را به خارج از کشور دارد.

در این مقاله می خواهیم در مورد صادرات پسته فندقی آبخندان با شما بحث کنیم.

اولین سوالی که در مورد این محصول مطرح می شود این است که این پسته چه ماهیتی دارد؟

پسته فندقی آبخندان از پسته دهن بست فندقی تولید شده و در واقع تولید کنندگان پسته آبخندان با خندان کردن پسته های دهن بست به روش مکانیکی این محصول را به بازار های ارزان قیمت ارائه می کنند.

دومین مساله قیمت صادرات این پسته است!

همان طور که گفته شد، ارزان قیمت ترین پسته حال حاضر در بازار کشور ما، پسته آبخندان فندقی بوده و صادرکنندگانی که به دنبال محصولی ارزان و البته با ریسک پایین آفلاتوکسین هستند، پسته فندقی آب خندان را انتخاب می کنند.

پسته فندقی آبخندان خام یا بوداده؟

شما می توانید پسته آبخندان را به دو صورت خام و بوداده برای امر صادرات استفاده کنید، این مساله کاملا به مشتری شما بستگی داشته و اگر احساس می کنید که مشتریانتان در بازار هدف از طعم پسته های مکانیکی استقبال نمی کنند، می توانید پسته را بوداده و سپس به بازار مورد نظر ارسال کنید.

جهت انجام امور صادراتی پسته مورد نظر خود می توانید از طریق لینک های درج شده در سایت با بخش تماس با ما ارتباط گرفته و محصول خود را سفارش دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × سه =