فروش پسته فندقی انس 30 صادراتی خندان

پسته فندقی انس 30 به عنوان اصلی ترین محصول صادراتی خندان ایران به بسیاری از کشور های دنیا به فروش رسیده و آنان از قیمت این محصول رضایت دارند.

پسته های صادراتی ایران بسیار متنوع بوده و همان طور که قبلا بیان داشتیم هر مشتری به تناسب نیاز خود هر یک از انواع پست را انتخاب کرده و خرید خود را انجام می دهند، اما معمول ترین نوع پسته صادراتی ایران پسته فندقی انس 30 می باشد.

این پسته شاخص هایی دارد که آن را از هر پسته دیگری برای امر صادرات مجزا می کند، شاخص هایی هم چون:

مناسب جهت بسته بندی:

این پسته از نظر کارشناسان بهترین پسته برای بسته بندی می باشد، چرا که تعداد در گرم آن زیاد بوده و می توان توقع داشت که در اوزان کم داخل بسته بندی را پر کند.

فراوانی محصول:

یکی دیگر از مهم ترین پارامتر هایی که برای تجار مهم است، راحت بودن تامین این محصول می باشد، پسته فندقی انس 30 را می توان در هر منطقه پسته کاری کشور پیدا نمود.

قیمت مناسب:

این پسته از تمام انواع پسته های موجود در بازار ارزان تر بوده و تجار علاقه خاصی به آن دارند.

فروش پسته فندقی انس 30

بازرگانی خشکبار آرین با توجه به نیاز مشتریان برای خرید پسته ای مناسب جهت صادرات، اقدام به تامین این محصول ایده آل نموده و فروش آن را در دستور کار خود قرار داده است.

در حال حاضر فروش پسته فندقی انس 30 توسط آرین به برخی از کشور های دنیا صورت می گیرد و مجموعه ما تمام سعی خود را جهت تامین محصولی ایده آل برای مشتریان خود انجام می دهد.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت این محصول و کیفیت های موجود در محل بازرگانی ما با بخش فروش ارتباط گرفته و ضمن دریافت قیمت انواع پسته تصمیم خود را برای خرید هر یک از ارقام نهایی کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + 10 =