قیمت صادرات پسته فندقی خام صادراتی خراسان

پسته فندقی خام یکی از محصولات صادراتی بوده که اکنون با توجه به حجم گسترده تولید آن در خراسان قیمت صادرات آن توسط شرکت های این خطه تعیین می شود.

شاید از این که نام خراسان را به عنوان یکی از بزرگ ترین تولیدکننده های پسته فندقی در عنوان این مقاله دیده اید، تعجب کنید، اما باید این موضوع را به شما عزیزان بیان کنیم که فروش پسته فندقی خراسان در حجم عمده به مشتریان صادراتی صورت می گیرد.

شاید بپرسید که پسته فندقی خام در کجا تولید می شود؟

از عمده مناطق تولید کننده پسته فندقی خام می توان به بردسکن به عنوان اصلی ترین تولید کننده پسته فندقی و شهر های دیگر همانند فیض آباد، خواف و تربت جام به عنوان دیگر تولید کنندگان پسته فندقی اشاره نمود.

جالب است بدانید که در خراسان رضوی سبزوار به عنوان تولید کننده انواع پسته کله قوچی بوده و شهرستان مه ولات (فیض آباد) تولیدکننده پسته بادامی می باشد.

قیمت صادرات پسته فندقی منطقه خراسان معمولا توسط شرکت های صادرکننده و تجاری که در این منطقه فعال هستند تعیین می شود و معمولا این تعیین نرخ بر اساس پارامتر های مختلفی از جمله:

  • میزان دهن بست
  • رویت محصول
  • کیفیت کالا
  • و در نهایت سایز محصول تعیین می شود.

هر یک از موارد بالا به خودی خود تاثیر مستقیمی بر قیمت محصول خواهند داشت.

صادرکننده پسته فندقی خام

اگر به دنبال تامین کننده پسته فندقی خام هستید، ما می توانیم شما را در این مسیر یاری کرده و تامین محصول مورد نیاز شما را جهت امور صادراتی انجام دهیم.

در حال حاضر پسته فندقی مناطق مختلف خراسان که توسط بازرگانی آرین تهیه خریداری شده آماده است تا به شما صادرکنندگان گرامی ارائه شود.

برای خرید پسته فندقی در حجم عمده می توانید با بخش فروش بازرگانی آرین در ارتباط باشید.

ما بهترین ها را برای شما به ارمغان خواهیم آورد ….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 2 =