قیمت فروش پسته فندقی درجه یک خندان صادراتی

پسته فندقی درجه یک خندان به عنوان یک نمونه صادراتی مناسب با قیمت فروش مختلف و تنوع قیمت و کیفیت می تواند در بازارهای مختلف موفق باشد.

انواع مختلفی از پسته های ایرانی مسیر صادرات را طی می نمایند و این پسته ها هم به صورت خندان و هم به صورت آبخندان شده در مسیر صادرات قرار می گیرند و این صادرات در نمونه های مختلف از پسته اکبری، احمد آقایی، کله قوچی و پسته فندقی درجه یک انجام می شود.

بازارهای مختلف در سرتاسر جهان واردکننده پسته می باشند و متناسب با هر بازار می توانیم نمونه های مختلف را با قیمت های مطلوب ارائه نمائیم و خوشبختانه تنوع خوب محصولی موجود در حوزه پسته می تواند برای هر بازار محصول مطلوب را ارائه نماید و باید در یک بازار پررقیب با تکیه بر شناخت و آگاهی درست اقدام نمائیم.

در بازار پر رقیبی که با آن روبرو هستیم نیاز به بازاریابی و تبلیغات درست مسأله ای هست که به شدت به آن نیازمند می باشیم، شرکت در نمایشگاه های مختلف خشکبار، همایش ها و سمینار می تواند کمک بزرگی برای جذب بازارهای جدید و تجار تازه باشد و باید مدیریت را برای صادرات بهتر عملی نمائیم.

پسته فندقی درجه یک خندان

در یک بازار صادراتی ما با تجار و خریدارانی روبرو هستیم که به دنبال محصول باکیفیت هستند و با توجه به استقبال جهانی تجار از پسته فندقی باید در بازارهای کیفیت محور، نمونه پسته فندقی درجه یک خندان را ارائه نمائیم و این پسته طبیعی و خوش خوراک با یک قیمت مناسب می تواند بازار مناسب داشته باشد.

اینکه در یک بازار صادراتی چقدر موفق باشیم به موارد مختلفی مانند تبلیغات و بازاریابی، ارائه قیمت متناسب بازار، کیفیت مطلوب، شرایط لازم مانند گواهی و استانداردهای لازم برای ورود به آن بازار، شرایط مطلوب نگهداری خشکبار و موارد مختلفی بستگی دارد که با رعایت نمودن آنها می توانیم به موفقیت برسیم.

در مورد پسته قندقی درجه یک می توانیم با یک قیمت فروش مطلوب بهترین بازارهای صادراتی را متعلق به این محصول طبیعی و خاص نمائیم و خوشبختانه این پسته از نظر ظاهر، مزه و تمام موارد لازم برای صادرات می تواند گزینه مناسب برای بازارهای مختلف بخصوص بازار کشورهای اروپایی باشد.

کشورهای اروپایی دارای استانداردهای سخت گیرانه می باشند و در مورد پسته فندقی یکی از موارد مهم گواهی افلاتوکسین می باشد که بسیار سخت گیرانه انجام می شود و باید برای ارائه یک محصول پسته سالم به این بازار جهان، سلامت این محصول را در زمان برداشت درست، شرایط درست نگهداری حفظ نمائیم.

در صورتی که در زمان مناسب، برداشت این محصول صورت گیرد، شرایط مطلوب نگهداری این محصول رعایت شود، شرایط بسته بندی درست، انبارداری مناسب، رعایت اصول صادرات درست این محصول رعایت شود می توانیم با ارائه یک محصول سالم بخصوص در پسته فندقی درجه یک، بهترین صادرات را داشته باشیم.

پسته فندقی درجه یک فله و بسته بندی

در مورد صادرات پسته فندقی درجه یک فله باید شرایط درست نگهداری این محصول حتی در گونی های مختلف نیز حفظ شود و باید به این مسأله توجه داشته باشیم که این محصول به شدت حساس بوده و باید از شرایط مطلوب برای نگهداری بهره مند باشد و امکان آلودگی سریع در شرایط نامطلوب وجود دارد.

از طرفی مقوله بسته بندی پسته فندقی درجه یک با کیفیت و قیمت مطلوب در ایران در حال انجام بوده و این محصول در وزن های مختلف با فرآوری های مختلف وارد بازار می شود و با توجه به تنوع موجود در پسته فندقی درجه یک و وجود انس ها و گرم مغزهای مختلف در این محصول می توانیم قیمت مناسب ارائه نمائیم.

امکان ارائه بارهای میکس از پسته آبخندان و پسته فندقی درجه یک خندان وجود دارد و این امکان در این گزینه به وجود می آید که قیمت محصول مناسب برای بازار هدف شود و با یک فرآوری درست می توانیم رصایتمندی را در مشتریان مختلف جلب نمائیم.

برای هر بازاری می توانیم محصول متناسب را به صورت فله یا بسته بندی شده ارائه نمائیم و این امکان به وجود آمده است که با یک بسته بندی درست بتوانیم کیفیت مطلوب پسته را حفظ نمائیم و صنابع بسته بندی در حوزه پسته خوشبختانه قدمهای بسیار مؤثری را برداشته اند.

مسأله ای که بسیاری از خشکبارهای ما با آن روبرو هستند بسته بندی در کشورهای دیگر و ارائه خشکبار با برند جدید و بسته بندی نو می باشد و این مسأله ای هست که در محصول پسته نیز با آن روبرو هستیم و بسیاری از مشتریان پسته فندقی درجه یک فله آن را در کشوری دیگر با بسته بندی جدید وارد بازار می نمایند.

ما در بازارهای مختلف انواع پسته ایرانی را با بسته بندی کشورهای دیگر و برندهای جدید می بینیم و باید در پسته و صادرات آن، مشکلات موجود را مرتفع نمائیم و باید بتوانیم بازارهای مناسب را برای صادرات پسته ایرانی بسته بندی داشته باشیم و این محصول از پتانسیل مطلوبی برای صادرات بهره مند می باشد.

اگر چه حجم گسترده ای از صادرات پسته بخصوص پسته فندقی درجه یک به صورت فله می باشد ولی ما در چند سال اخیر در حوزه بسته بندی توانسته ایم به محصولات و گزینه های بسیار مطلوبی دست یابیم و این می تواند با یک بازاریابی و تبلیغات درست و مدیریت مناسب مشتری صادراتی را متوجه این محصول نماید.

ما به شدت در بازاریابی و تبلیغات محدود عمل می نماییم و با تکیه بر روش های سنتی و مشتریان قدیمی می خواهیم صادرات پسته را انجام دهیم در حالی که دیگر روش های سنتی و قدیمی در این بازار جدید و پررقیب جواب نمی دهد و باید مسیر صادرات بسته بندی را جایگزین صادرات خشکبار فله نمائیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − ده =