پسته فندقی ممتاز

صادرکننده پسته فندقی ممتاز افلاتوکسین مجاز رفسنجان جهت اروپا

پسته فندقی ممتاز افلاتوکسین مجاز رفسنجان که تجار و صادرکننده این محصول جهت اروپا استقبال خوبی از آن می نمایند با چه قیمتی ارائه می گردد؟

عوامل مختلفی در قیمت پسته بخصوص پسته فندقی رفسنجان تأثیرگذار می باشد که از این میان انس خود پسته که نشان از درشتی و ریزی آن دارد، بی واسطه بودن محصول، درصد دهن بست، کیفیت خود پسته، منطقه ای که پسته متعلق به آن می باشد، سلامت خود پسته، برداشت آن در زمان مناسب که روی ظاهر تأثیرگذار هست و … همه روی قیمت برای تجار و صادرکننده تأثیرگذار می باشد.

این محصول برای بازارهای مختلف با شرایط مختلفی خریداری می گردد به عنوان مثال جهت اروپا این پسته باید افلاتوکسین مجاز برای صادرات به اروپا باشد و تست افلاتوکسین آن مطلوب این بازار باشد.

خوشبختانه در مورد پسته فندقی ممتاز رفسنجان و یا پسته فیض آباد توانسته ایم نمونه های مطلوبی را راهی بازار جهانی آن نمائیم که هم کیفیت مطلوب را داشته و هم ارائه بی واسظه محصول باعث شده است که بتوانیم قیمت های دست اول را به مشتریانمان ارائه نمائیم و امکان بازدید نزدیک از باغات و خط تولید و فرآوری را برای مشتریان صادراتی میسر نموده ایم.

پسته فندقی ممتاز صادراتی

پسته فندقی ممتاز صادراتی را از مناطق رفسنجان، فیض آباد و … با بهترین کیفیت و قیمت در مجموعه ما دریافت نمائید و با بهترین کیفیت از نمونه های پسته امسالی از اواخر تابستان تا پائیز هر سال، امکان ارائه تازه ترین نمونه های پسته را در فصل تابستان و پائیز میسر نموده ایم و در جهت تست محصول جهت اروپا می توانید با بخش فروش جهت دریافت نمونه هماهنگ نمائید.

مشاوره نزدیک با گروه مستقر ما در مشهد و تست نمونه ها، دیدن کیفیت مختلف از پسته ایران و … همه از مواردی هست که شما را برای انجام یک خرید مطمئن راهنمائی می نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − دو =