پسته نمکی

شرکت بازرگانی فروش عمده پسته نمکی بسته بندی جهت صادرات

پسته نمکی بسته بندی جهت صادرات با شرکت های بازرگانی که فروش عمده آن را دارند می تواند بازار مطلوبی را در این حوزه متعلق به این خشکبار نماید.

در حوزه پسته عمده، ایران از بازارهای مطلوبی در کشورهای مختلف بهره مند می باشد و با وجود رقبای قدرتمندی که در حوزه صادرات پسته داریم ولی پسته ایران از نظر طعم؛ مزه، روغن مطلوب خشکبار، طبیعی بودن خود محصولات در بازار جهانی مشتریان خاص خودرا دارد.

هر ساله در فصل این محصول، مشتریان مختلف از بازار جهانی، تجار و صادرکنندگان جهت خرید با بهترین قیمت راهی ایران می شوند و یا تقاضای خودرا از طریق تجار داخلی پیگیری می نمایند و شرکت های بازرگانی مختلف با فروش عمده آن با قیمت های بهتر به دنبال جذب مشتریان می باشند.

چه به صورت فله ای و چه بسته بندی شده، تولیدکنندگان برتری را در کشور داریم که روی پسته تمرکز نموده اند و بهترین فرآوری ها را وارد بازار جهانی این محصول می نمایند.

پسته نمکی بسته بندی

مجموعه آرین با ارائه پسته نمکی بسته بندی با بهترین تولیدکنندگان این کشور همراه شده و در انتخاب محصول و بسته بندی توانسته ایم بهترین کیفیت ها را در اختیار مشتریان مان قرار دهیم.

وزن مطلوب را برای پسته نمکی انتخاب نموده و با بهترین فرآوری، این امکان را میسر نموده ایم که بتوانید در حوزه صادرات پسته بسته بندی، بهترین گزینه را داشته باشید.

با دریافت نمونه از مجموعه و با تست نمونه ها می توانید جهت صادرات به بازارهای اروپایی و کشورهای عربی یک انتخاب بی نظیر را در پسته ایرانی با ما داشته باشید.

با انتخاب پسته مورد نظر خود و با یک فرآوری مطلوب می توانید به صورت فله ای در کارتن های 10 کیلویی و به صورت بسته بندی شده، صادراتی موفق را در کنار مجموعه ما تجربه نمائید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 15 =