پسته کله قوچی درجه یک آجیلی ویژه خرید عید نوروز

پسته کله قوچی درجه یک به عنوان یکی از مهم ترین محصولاتی است که می توان برای خرید آجیلی عید نوروز به مشتریان پیشنهاد کرد و آنان را با این محصول ویژه آشنا نمود.

عید نوروز یکی از زمان های طلایی برای فروش پسته آجیلی بوده و بسیاری از فروشندگان به امید این ایام پسته ها را دز اوایل فصل خریداری و دپو می کنند.

اما چند سالی است که با افت وضعیت اقتصادی مردم، فروش پسته آجیلی به صورت کلی آجیل و خشکبار افت محسوسی داشته است.

راهکار افزایش میزان فروش چیست؟

از دید ما “مردم آنقدر پولدار نیستند که جنس ارزان بخرند” این جمله بدان مفهوم است که مردم سعی می کنند تا با توجه به وضعیت اقتصادی که بر جامعه حاکم است بهترین نوع کالا را خریداری نمایند.

از این رو خرید پسته کله قوچی با کیفیت می تواند یکی از بهترین راه کار های پیش روی مصرف کنندگان باشد.

انواع پسته کله قوچی درجه یک

انواع پسته کله قوچی درجه یک ویژه خرید عید نوروز را می توان به چند دسته تقسیم نمود.

اول پسته هایی هستند که به حال خود از کشاورز خریداری می شوند، این نمونه پسته ها را می توان اندکی سورت و در نهایت به بازار فروش عرضه نمود تا مشتریانی که توان خرید پایین تری دارند، بتوانند این پسته را اندکی ارزان تر تهیه کنند.

نمونه دوم پسته کله قوچی دستچین است، این نوع پسته بیشترین حجم کاری ما را شامل می شود.

ما پس از خرید پسته کله قوچی از کشاورز تمامی نمونه های دهن چفت، دهن کج، دهن بسته را از داخل بار جدا می کنیم و پسته های تماما خندان را به مشتریان خود عرضه می نماییم.

شما نیز برای دریافت بهترین نرخ انواع پسته کله قوچی و خرید این محصولات اعم از کالای صادراتی و آجیلی می توانید با مجموعه ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − دو =