صادرات پسته کله قوچی دستچین خندان به لبنان

پسته کله قوچی دستچین شده خندان که جهت صادرات به کشور لبنان مورد استفاده قرار می گیرد را شاید بتوان به عنوان یکی از گران ترین محصولات ایران دانست.

همان طور که می دانید پسته ایران همواره از طرفدار های زیادی در بسیاری از کشور ها برخوردار بوده و مشتریان زیادی به دنبال آن هستند تا بتوانند پسته ایران را خریداری کنند، در این میان برخی از کشور ها با خرید محصولات درجه یک به عنوان خریداران کیفیت محور شناخته شده و برخی دیگر نیز با تهیه محصولات کم کیفیت به عنوان مشتریان قیمت محور خود را معرفی کرده اند.

در بین تمامی کشور ها می توان لبنان را یک گزینه جالب در حوزه تجارت پسته دانست.

این کشور با خرید پسته کله قوچی درجه یک از ایران توانسته است خود را به عنوان یک مشتری خریدار محصولات درجه یک معرفی کند.

قیمت پسته کله قوچی دستچین صادراتی

جالب آن است که برای صادرات به کشور لبنان باید در نظر داشته باشید که اگر می خواهید کار مفیدی را انجام دهید، قطعا باید ضمن ارائه محصولات با کیفیت قیمت خوبی را به مشتریان ارائه کنید.

این نکته آن قدر اهمیت دارد که حتی مشتریان وفادار شما ممکن است در صورت دریافت قیمت بالا تصمیم به همکاری با شرکت دیگری را بگیرند.

و اما چرا پسته کله قوچی؟

جالب است بدانید که مردم کشو لبنان به پسته کله قوچی دستچین شده علاقه بسیار زیادی نشان داده اند و همین مساله باعث شده تا صادرکنندگان ایرانی ترجیح دهند تا پسته کله قوچی را برای فروش به لبنانی ها انتخاب کنند.

بازرگانی خشکبار آرین هم با توجه به تحقیقاتی که در زمینه صادرات به لبنان انجام داد، به ان این نتیجه رسیده است که بهتر است تا از پسته کله قوچی دستچین شده و تماما خندان برای امر صادرات خود بهره ببرد.

پس اگر به فکر انجام صادرات هستید، با بخش فروش ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × چهار =