عرضه مستقیم پسته کله قوچی قیمت مناسب خندان

پسته کله قوچی قیمت مناسب خندان برای هر بازار تعاریف خاصی دارد که باید ما آن را برای شما تشریح کنیم، اما این را بدانید که عرضه مستقیم باعث تعدیل نرخ می شود.

بیایید تا با هم چند بازار را مثال بزنیم تا بهتر و بیشتر بتوانیم در مورد تعریف قیمت مناسب برای هر بازار به بحث و گفتگو بنشینیم.

در ابتدا از بازار روسیه شروع می کنیم:

بازار روسیه بازاری است که بسیاری از صادرکنندگان پسته آن را به دید یک بازار مافیای و با رقابت زیاد می دانند، مهم ترین چیز برای روس ها قیمت پسته است و کیفیت برای آنان هیچ اهمیتی ندارد….

حال ما از شما می پرسیم! اگر بخواهید پسته ای را برای کشور روسیه به فروش برسانید، چه نرخی را به آن ها پیشنهاد می دهید؟

بله درست است، پسته کله قوچی قیمت ارزان را می توان بهترین گزینه برای صادرکنندگان به روسیه دانست، چرا که در این بازار قیمت بر کیفیت ارجعیت دارد.

و اما بازار کانادا:

شما در بازار کانادا با مشتریان کیفیت محور رو به رو هستید، اگر چه در این بازار مشتریان از پسته امریکایی هم استفاده می کنند، اما همگان پسته باکیفیت ایرانی را به عنوان محصولی ایده آل می شناسند.

حال شما اگر بخواهید پسته را به این کشور صادر کنید، چه محصولی را پیشنهاد می دهید؟

بله درست است!

پسته کله قوچی دستچین شده که شاید قیمت آن برای مصرف کنندگان عادی بسیار بالا باشد.

همان طور که دیدید نوع بازار بر تعریف ما از قیمت تاثیر گذار خواهد بود.

عرضه مستقیم پسته کله قوچی قیمت مناسب

همان طور که گفتیم عرضه مستقیم پسته می تواند تاثیر شگرفی را در تعدیل قیمت ها داشته باشد، به همین جهت بازرگانی خشکبار آرین بر آن شده تا تمامی محصولات خود را با قیمت مناسب و کیفیت ایده آل در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 4 =