کشمش مویز افغانی

قیمت کشمش مویز افغانی سیاه وارداتی

کشمش مویز افغانی سیاه یک محصول وارداتی پر طرفدار بوده که قیمت آن به نسبت بقیه خشکبار رشد کمتری را تجربه کرده است.

شاید از خواندن جمله بالا تعجب کنید، اما با یک بررسی ساده می توان به این موضوع رسید، به عنوان مثال شما اگر محصولی همانند پسته صادراتی را در نظر بگیرید، طبیعتا متوجه این موضوع خواهید شد، از سویی دیگر محصولات وارداتی همانند میوه خشک های استوایی نیز با افزایش نرخ ارز نیز با افزایش قیمت های چندین برابری رو به رو شده اند.

جالب است بدانید که در برخی از روز ها میوه خشک های استوایی تا دو بار افزایش قیمت را تجربه می کردند، و این موضوع باعث شد تا بسیاری از مصرف کنندگان این محصولات از مصرف میوه خشک طرف نظر کنند و به استفاده از محصولاتی هم چون مویز روی بیاورند.

چرا کشمش مویز افغانی گران نشد؟

این که بگوییم این محصول گران نشده است، چندان صحت ندارد، اما می توان به جرات گفت که افزایش قیمتی که دیگر محصولات داشته است، را این محصول نداشته است، دلایل مختلفی برای این امر بیان می شود که از مهم ترین آن می توان به:

خرید ارزان تر کشمش از کشور ها همسایه و پوشش نسبی افزایش قیمت ارز و همچنین کاهش حاشیه سود واردکنندگان این محصول جهت افزایش فروش محصول مذکور می باشد.

بازرگانی خشکبار آرین با ارتباطاتی که در زمینه واردات انواع کشمش مویز افغانی دارد، سعی نموده تا بهترین محصول را با بهترین کیفیت تهیه کرده و پیشنهاد های جذابی را به مشتریان خود ارائه کند، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که برای خرید محصول مورد نیاز خود با مجموعه آرین در ارتباط باشید تا بهترین ها را به شما ارائه کنیم.

جالب است بدانید مجموعه ما انواع کشمش مویز افغانی را با کمترین حجم نیز برای مشتریان ارسال نموده و آنان می توانند با مقایسه بیشتر محصولات ما بهترین محصول را برای خرید انتخاب کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × یک =