قیمت کشمش مویز افغان بی هسته مرغوب

کشمش مویز افغان بی هسته که همه ساله پس از فصل برداشت به ایران آورده می شود را می توان به عنوان یکی از خوش قیمت ترین محصولات مرغوب بازار دانست.

بر کسی پوشیده نیست که مویز به عنوان یکی از پر خاصیت ترین خشکبار موجود در بازار بوده و بسیاری از تجار به دنبال آن هستند که بتوانند این محصول را خریداری نموده و به مشتریان خود عرضه کنند.

هنگامی که ما با بسیاری از تجار فعال در زمینه خشکبار صحبت می کنیم آنان به صورت مشترک به یک نکته اشاره می کنند، آن هم این است که به دلیل آن که به منابع دست اول این محصول دسترسی ندارند، نمی توانند کالایی را با قیمت مناسب تهیه کرده و کار تجارت خود را انجام دهند، به همین واسطه بازرگانی آرین بر آن شده تا با ارائه انواع کشمش مویز درجه یک ازبک و افغان به صورت عمده از واردکننده محصول بهترین قیمت را پیشنهاد دهد.

شاید از خود بپرسید که چرا واردکنندگان به صورت مستقیم خود فروش محصول را انجام نمی دهند؟

قطعا کسی که در زمینه واردات فعال است، زمان زیادی را برای بازاریابی محصول خود نداشته و به همین دلیل سعی می کند تا با ارائه محصول خود به یک مجموعه فعال در زمینه فروش، خیال خود را از بابت فروش کالای خود راحت کند، به همین دلیل بسیاری از واردکنندگان کشمش مویز بی هسته افغان کار فروش محصولات خود را به ما سپرده اند.

ما همیشه سعی می کنیم تا بهترین قیمت را برای محصولات ارائه شده در محل بازرگانی خود به مشتریان بدهیم، اما شاید جالب باشد بدانید که قیمت فروش کشمش مویز افغان بی هسته بازرگانی آرین چگونه تعیین می شود.

با ارائه پارامتر های موثر بر قیمت ما ما همراه باشید …..

کیفیت محصول:

کشمش مویز همانند هر محصول دیگری دارای درجه بندی هایی بوده که قطعا بر قیمت کالا موثر می باشد.

پارامتر هایی هم چون:

  • رنگ محصول
  • میزان درشتی
  • مزه
  • با هسته یا بی هسته بودن
  • و…

پارامتر های ارزیابی کیفی کشمش مویز افغان می باشد.

نکته: برخی از کشمش مویز های موجود در بازار در عین این که درشت هستند دارای قیمت ارزانی بوده و دلیل آن را می توان کهنه بودن کالا ارزیابی کرد، دقت کنید که از خرید این دست محصولات امتناغ کرده و سعی کنید تا محصولات تازه و با طعم خوب را خریداری کنید.

کشمش مویز کهنه دارای مزه خاصی بوده و شما اگر کشمش مویز تازه و کهنه را قبلا تست کرده باشید، قطعا متوجه خواهید شد که کشمش مویز تازه چه ویژگی های طعمی دارد.

نرخ ارز:

امروزه بحث تمامی افراد در کشور ما نرخ ارز می باشد.

به دلیل ارزان شدن ارز ایران در برابر ارز دیگر کشور ها ما همیشه ناچار بوده ایم برای خرید کشمش مویز هزینه بیشتری را به افغان ها بپردازیم و کوچک ترین تلرانس در قیمت ارز می تواند باعث تغییر قیمت کشمش مویز افغان بی هسته شود.

اصلی ترین پارامتر های موثر بر قیمت را در اینجا نام بردیم، بیایید تا در ادامه در مورد مباحثی از جمله تشخیص کشمش مویز مرغوب و بهترین مکان خرید کالا صحبت کنیم ….

تشخیص کشمش مویز افغان بی هسته مرغوب

همان طور که در بالا اشاره شد، برای تشخیص بهترین کشمش مویز در ابتدا باید طعم محصول را تست کنید.

با تست طعم محصول به راحتی می توان متوجه شد که کشمش مویز مربوطه دارای چه رنج کیفی بوده و آیا تازه است یا کهنه!

مساله بعدی که می توان در مورد مرغوبیت کشمش مویز بیان کرد این است که برخی از کشمش مویز ها به دلیل این که زیاد در انبار مانده اند، شکرک زده و ساده ترین راه برای تشخیص درجه کیفی این محصولات قطعا ارزیابی این مساله می باشد.

دقت کنید که رنگ کشمش مویز هر چه سیاه تر و خوش رویت تر باشد، کشمش مویز دارای درجه کیفی بسیار خوبی است، به عنوان نمونه شما می توانید به کانال تلگرامی ما مراجعه کرده و کشمش مویز های مجموعه ما را که به مشتریان عرضه می کنیم را ببینید.

کشمش مویز افغان بی هسته که توسط آرین ارائه می شود، دارای رنگ سیاه تیره بوده و کیفیت فوق العاده ای را داراست.

در برخی موارد به دلیل نگهداری نا درست کشمش مویز این محصول خشک و شکننده شده و توصیه می کنیم که از خرید این محصولات خود داری کنید.

خرید کشمش مویز افغان بی هسته

کشمش مویز را از کجا بخریم؟

مجموعه خشکبار آرین به دلیل حضور مداوم در بازار مشهد و ارتباط مستقیم با واردکنندگان انواع کشمش مویز توانسته است، بهترین کشمش مویز مرغوب را در اختیار مشتریان خود قرار داده و نمایندگی فروش این محصول را از بسیاری از واردکنندگان اخذ نماید.

در حال حاضر ما بهترین انواع کشمش مویز ازبک و کشمش مویز افغان را به صورت عمده به بسیاری از شهر های کشور ارسال می کنیم و مشتریان رضایت زیادی را از محصولات این مجموعه دارند.

نحوه ارائه محصول به این صورت است که متاسفانه امکان رویت محصول از نزدیک در انبار وجود نداشته و در صورت درخواست خرید، نمونه کالا به میزان یک کارتن برای مشتری ارسال شده و پس از تست کیفیت و ارزیابی محصول، با پرداخت فاکتور هر اندازه که مورد نیاز باشد برای مشتری ارسال خواهد شد.

ما مدعی هستیم که بهترین قیمت را برای محصول خود پیشنهاد می دهیم و تلاش های ما در راستای ارائه محصولات درجه یک تاییدی بر این مدعا می باشد.

برای تجربه یک تجارت موفق با بخش فروش بازرگانی آرین در ارتباط باشید تا بهترین ها را به شما پیشنهاد دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − 5 =