کشمش مویز باکیفیت

قیمت فروش کشمش مویز باکیفیت افغانی

کشمش مویز باکیفیت افغانی و ازبک هز یک دارای قیمت فروش خاص خود بوده و بر اساس پارامتر های مختلفی در بازار معامله می شوند.

همان طور که می دانید انواع مویز موجود در بازار ایران بر اساس پارامتر های متنوعی قیمت گذاری می شوند که هر یک از این پارامتر ها را می توان به صورت زیر بیان نمود:

1- درشتی محصول:

اولین مساله ای که بسیاری از کسبه بازار بدان توجه می کنند، میزان درشتی مویز افغانی یا ازبکی است که خریداری می کنند، هر چه مویز درشت تر باشد، قیمت بالاتری را داراست.

اما در خرید مویز افغانی باید یک نکته مهم را دقت کرد، آن هم این است که برخی از تاجران خارجی با مخلوط نمودن چند نمونه بار با هم اگر چه کالایی درشت و یک دست در اختیار می گذارند، اما محصولی که عرضه می کنند از خلوص 100% مویز افغان برخوردار نبوده و ناخالصی هایی دارد.

این قضییه در مورد مویز ازبک کمتر به چشم می آید، اما همیشه باید مواظب باشید که فریب های سودجویان گریبان گیر شما نشود.

2- پارساله یا امساله بودن کالا:

خیلی مهم است که بتوانید پارساله یا امسالی بودن کالایی که خریداری می کنید را تشخیص دهید، این یک محصول پارساله است یا امساله به راحتی از روی طعم مویز قابل فهم است، پس خواهشمند است هر زمان که اقدام به خرید محصولی می کنید، قبل از هر چیز طعم آن را با محصولات درجه یک مقایسه نمایید.

3- قیمت دلار:

معضل تغییرات قیمت دلار در بازار مویز هم به شدت موثر بوده و اگر کسی به فکر خرید و فروش این محصول باشد، در قدم اول باید نگاهش به تابلو صرافی ها باشد، چرا که اولین و مهم ترین پارامتر موثر و مهم در نرخ این محصولات قیمت دلار است و در صورتی که نرخ دلار افزایش یابد، قیمت این محصول نیز افزایشی خواهد بود.

4- تورم کشور:

اگر چه تورم ارتباط با دلار دارد، اما چیزی که ما صورت میدانی ملاحظه کرده ایم، با افزایش شاخص های تورمی علاوه بر دلار هم مویز گران می شود و این چرخه ادامه دارد.

همان طور که ملاحظه کردید، اگر به فکر خرید و فروش کشمش مویز باکیفیت در بازار هستید، باید پارامتر های مختلفی را مد نظر قرار دهید تا از تجارت در این بازار سود کافی را ببرید، در غیر این صورت قطعا متضرر خواهید شد.

مویز درجه یک

کشمش مویز باکیفیت را از کجا تهیه کنیم؟

اگر به فکر خرید این محصول از مشهد هستید، به شما توصیه می کنیم که سعی کنید تا بهترین فروشنده را برای تهیه محصول مورد نظر خود پیدا کنید، چرا که اجناس تقلبی در بازار به شدت زیاد شده و در صورتی که در خرید خود دقت نداشته باشید، این مشکل گریبان شما را خواهد گرفت.

بازرگانی خشکبار آرین تمام تلاش خود را برای ارائه محصولی باکیفیت انجام داده و در صورتی که افتخار دهید، اماده است تا بهترین محصولات خود را به شما ارائه نماید.

برای مطالعه مقالات مفید می توانید نوشته زیر را نیز مطالعه کنید:

کشمش مویز افغان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − هشت =