کشمش مویز بسته بندی

عرضه مستقیم کشمش مویز بسته بندی افغان

کشمش مویز بسته بندی را در چه بسته های می توان تهیه کرد؟ آیا محصولات افغان و ازبک را می توان از تولیدکنندگان به قیمت عرضه مستقیم خریداری کرد؟

همان طور که می دانید بسیاری از محصولات در کشور ما به صورت فله فروش راحت تری دارد اما در برخی موادر می توان این محصولات را با ارزش افزوده بیشتر به صورت بسته بندی شده در بازار عرضه نمود.

اما سوال اینجاست چه بسته بندی ؟

دو نوع بسته بندی برای کشمش مویز در بازار وجود دارد.

بسته بندی کارتنی:

بسته بندی کارتنی همان طور که قبلا گفته شده در دسته بسته های فله ای قرار می گیرد، اما مجموعه ما در برخی موارد برای جلوگیری از خیس شده کارتن ها در مناطق با رطوبت زیاد،اقدام به بسته بندی کشمش مویز در بسته های کارتنی چند لایه و هم چنین شیرینک کرده بسته های مذکور می نماید.

با این کار قطعا کشمش مویز بسته بندی شده کارتنی ما ضمن شکیل تر شدن، با حفظ کیفیت به دست مشتریان خواهد رسید.

کشمش مویز بسته بندی کوچک

مویز بسته بندی کوچک دومین محصولی است که باید بدان بپردازیم.

بسیاری از برند ها در کشور ما اقدام به بسته بندی کشمش مویز در بسته های مختلفی می کنند و سعی دارند تا محصول خود را با بالاترین ارزش افزوده به فروش برسانند.

کشمش مویز افغان توسط بازرگانی خشکبار آرین نیز به صورت بسته بندی شده در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

ما می توانیم این محصول را در بسته های کوچک برای شما بسته بندی کرده و قیمت های بسیار پایینی را برای این کار پیشنهاد دهیم.

از مزیت های بسته بندی مویز در مجموعه آرین می توان به این نرخ پایین بسته بندی، بسته بندی محصول با لوگو و برند مشتری و…. اشاره کرد.

دقت کنید!!

به دلیل این که کشمش مویز افغان یک کالای وارداتی است، سعی کنید برای صادرات آن به صورت ترانزیتی کار کرده و از صادرات مجدد محصول از کشورمان خودداری کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =