کشمش مویز بلک روبی

قیمت فروش کشمش مویز بلک روبی درجه یک

کشمش مویز بلک روبی درجه یک به عنوان یکی از چندین نمونه بار های موجود در بازار بوده و قیمت فروش خاص خود را دارا می باشد.

در گذشته نه چندان دور هر یک از تجار افغانی فعال در بازار ایران، برند خاص خود و کارتن های مخصوصی داشتند که کشمش مویز را تنها در کارتن های خود در بازار به فروش می رساندند، به عنوان مثال اگر بیان می شد که کارتن هریوا همه تجار می دانستند که این برند متعلق به کیست، اما بعد از آن که مویز در بازار ایران فراوان شد، کار از دست همکاران افغانستانی خارج شد و همه برای خود کارتن با نام های مشابه چاپ کردند ….

به عنوان مثال مجموعه آرین چندین سال فقط کشمش مویز هریوا را در بازار پخش می کرد، اما پس از آن که ملاحظه کردیم که مشابه کارتن های ما تولید شده است، آن زمان بود که به همکاران خود در شهر های مختلف سپردیم که به محصول داخل بسته بندی توجه داشته باشند، نه اسم کارتن و برند آن !

داستان کشمش مویز بلک روبی چیست؟

کشمش مویز بلک روبی هم همانند همه کشمش مویز های داخل بازار به عنوان یک برند شاخص شناخته می شود، اما فقط و فقط هنگام خرید باید به محصول داخل بسته بندی توجه کنید.

متاسفانه برخی از همکاران به خصوص در تهران اقدام به مخلوط نمودن کشمش مویز درجه یک با نمونه های ریز تر کرده و در کارتن های مختلف از جمله همین برند به فروش می رسانند.

کشمش بلک روبی اصل کاملا درشت و یک دست بوده و نمونه بسیار با کیفیتی است که مجموعه آرین بدان دسترسی داشته و امکان تامین محصول را دارد.

در خرید کشمش مویز به چند نکته دقت کنید:

1- از فروشنده مطمین خرید کنید!

همان طور که بیان شد کشمش مویز به شدت مخلوط می شود و در بازار عرضه می گردد، پس برای اطمینان از تهیه محصول اصل از فروشنده قدیمی خرید کنید.

2- به کارتن توجه نکنید!

بیان شد که کارتن چه اتفاقی براش می افتد پس به نوع کارتن توجه چندانی نداشته باشید.

3- به قیمت بخرید!

سعی کنید تا قیمت خرید ارزان تری نسبت به بازار شهر خود داشته باشید، تا بتوانید قدرت فروش خود را حفظ نماید.

در نهایت باید خدمت شما همکاران محترم عرض کنم که برای تهیه هر محصولی که در مشهد تولید می شود می تواند از مجموعه بازرگانی خشکبار آرین یاری بخواهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 2 =