قیمت انواع کشمش مویز بی دانه افغانستان

کشمش مویز بی دانه افغانستان را شاید بتوان یکی از بهترین انواع خشکبار خوشمزه بازار کشورمان دانست و نکته جالب آن که قیمت این محصول بسیار مناسب است.

ما در کشور خودمان انواع مختلفی از کشمش را تولید می کنیم و قطعا هر یک از این محصولات تولیدی دارای کیفیت خاص و منحصر به فرد خود هستند، ولی اگر شما کشمش مویز بی دانه افغانستان را چشیده باشید، قطعا می دانید این محصول کالایی است که به راحتی نمی توان از کنار آن گذشت…..

کشمش مویز بی دانه افغانستا ویژگی های منحصر به فردی دارد که مهم ترین آن طعم بسیار خوب این محصول بوده و هر مصرف کننده ای نمی تواند به راحتی از کنار آن بگذرد.

قیمت کشمش مویز افغانستان به دلیل این که محصول مربوطه یک کالای وارداتی است به تناسب بازار ارز تعیین می شود و هر چه دلار در بازار تغییرات قیمت داشته باشد، قطعا قیمت این محصول در بازار متغیر خواهد بود.

واردات کشمش مویز بی دانه افغانستان

این نوع کشمش مویز معمولا در خراسان رضوی بسیار فراوان بوده و دلیل اصلی آن مرز نزدیک استان خراسان با افغانستان است که این امکان را به واردکننده می دهد که محصول خود را به ایران وارد نماید.

سوالی که در مورد کشمش مویز افغان مطرح می شود این است که آیا محصول مربوطه قانونی وارد می شود؟

خیر، این محصول در حجم تناژ به صورت قاچاق به کشور وارد شده و در بازار داخلی ایران پخش می شود، ولی چگونه و چطور ما هم نمی دانیم!!

بازرگانی ما تنها نمایندگی فروش این کالا را در ایران داشته و به نحوه واردات این کالا دخالتی ندارد.

برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد خرید و فروش انواع کشمش مویز بی دانه افغانستان، قیمت و دیگر اطلاعات پیرامون این محصول با بخش فروش ما در ارتباط باشید تا اطلاعات کامل در اختیار شما قرار گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × چهار =