کشمش مویز دستپاک

خرید و فروش کشمش مویز دستپاک افغانستان

کشمش مویز دستپاک یا همان سورت شده یکی از بهترین محصولات افغانستان بوده که خرید و فروش آن بر اساس نرخ های مختلفدر حال انجام است.

کشمش مویز یک محصول پر طرفدار در کشور ما بوده و تجار زیادی در زمینه تجارت این محصول فعال هستند، کشمش مویز اغلب به صورت دم دار و بدون دم در بازار موجود است.

کشمش مویز ته دم دار کارخانه ای

در سالیان قبل بسیاری از تجار، کشمش مویز خود را در افغانستان دست پاک می کردند و پس از آن واردات محصول را انجام می دادند، اما پس از آن که کارگر در ایران ارزان شد، ترجیح دادند تا کار دستپاک و بسته بندی محصول خود را در ایران انجام دهند.

کشمش مویز در حال حاضر به سه صورت در بازار خرید و فروش می شود:

1- کشمش مویز دم دار

2- کشمش مویز ته دم دار کارخانه ای

3- کشمش مویز دستپاک

همان طور که گفته شد، کشمش مویز دم دار در حال حاضر وارد ایران شده و با قیمت ارزان تری در بازار به فروش می رسد، این محصول را اغلب کسانی خریداری می کنند که خودشان امکانات تمیز کردن محصول و در کنار آن بسته بندی کالا را دارند.

اغلب تجار ایرانی که میخواهند به مشتریان خود قیمت های رقابتی ارائه کنند و در زمینه ارائه قیمت از تجار افغانستانی عقب نمانند، این دست محصولات را خریداری می کنند.

نمونه دوم که از آن نام بردیم و عکس آن را در بالا ارائه کردیم، اخیرا در بازار فراوان شده و قیمتی ارزان تر از محصولات دستپاک داشته و اغلب کسانی که میخواهند، کار بسته بندی ریز یا تولید اجیل شیرین معمولی را انجام دهند شدیدا این محصول را پسند می کنند.

زمانی که کشمش دمدار داخل دستگاه دم گیری ریخته می شود و به عبارتی الک می گردد، سر دم ها شکسته شده و ته دم روی کشمش باقی می ماند که با دقت کردن به کشمش کاملا مشخص است، قاعدتا پرتی کمتر و هزینه سورت کمتر باعث می شود تا قیمت تمام شده این محصول چندان گران تر از محصولات دم دار نباشد و از سویی برای فروش در بازار محصولات میان رده مناسب باشد.

نکته مهم: اگر میخواهید کشمش را خودتان دستپاک کنید، تحت هیچ عنوان این مدل جنس را خریداری نکنید، چرا که گرفتن دم این محصول سخت است و باید با موچین دم آن گرفته شود، به عبارت بهتر: هزینه سورت این محصول نسبت به محصول دم دار برای شما بیشتر خواهد بود، پس در نتیجه این دست محصولات فقط برای مصرف مستقیم مناسب هستند.

کشمش مویز دستپاک چیست؟

کشمش مویز دستپاک

ملاحظه نمودید که در بالا بیان کردیم، کشمش مویز سه رده دارد و دستپاک به عنوان سومین و بهترین نوع آن معرفی شد.

عکسی که در بالا گذاشته شده موید همه چیز است!

این محصول از تمیز کردن کشمش با دست حاصل شده و معمولا کاری هزینه بر است، به همین دلیل است که کشمش مویز دستپاک به نسبت محصولات دیگر گران تر بوده و مشتریان خاص خود را دارد.

نکته مهم: اگر به تصویر بالا دقت کنید، به صورت خیلی پراکنده کشمش مویز هایی که ته دم ریز دارند مشاهده می شود، این خطای انسانی است و در داخل هر کشمش مویز دستپاکی دیده می شود، پس اگر محصولی خریداری کردید و تعداد کمی از این نوع داخل آن بود، کاملا طبیعی است.

کاربرد های های این نوع کشمش چیست؟

بسته بندی:

اولین و مهم ترین کاربردی که این محصول دارد، این است که به صورت بسته بندی شده در بازار به فروش برسد.

محصول فوق به دلیل ظاهر خوب، کیفیت بالا و بازار پسندی مناسب، مورد توجه برند های مختلف بوده و خرید و فروش آن بدین صورت انجام می گیرد.

آجیل شیرین:

برخی از همکاران که در زمینه تولید آجیل شیرین فعال هستند این نوع کشمش مویز را خریداری کرده و به صورت آجیل شیرین لوکس در کنار محصولاتی هم چون توت خشک استفاده می کنند.

توت خشک آجیلی

فروش تکی در فروشگاه:

برخی دیگر از همکاران ما که این نوع کشمش را خریداری می کنند، اذعان دارند که بسیاری از مشتریان انان به ظاهر محصولی که خریداری می کنند، اهمین زیادی داده و به همین واسطه کشمشی را تهیه می کنند که بدون دم و تمیز باشد، پس انتخاب اول و آخر این عزیزان کشمش دستپاک می باشد.

بسیاری از همکاران که برای خرید محصول با ما تماس می گیرند، این سوال را می پرسند که آیا محصولی که عرضه می کنید، مربوط به خود شماست یا واسطه هستید؟

مجموعه آرین به عنوان یک بازرگانی فعال در زمینه تجارت ارقام مختلف خشکبار بوده و محصولات متنوعی را کار می کند، برخی از این محصولات توسط خود ما خریداری شده و برخی دیگر به صورت حق العمل به فروش می رسد، در نتیجه شما با اطمینان کافی از خرید کشمش مویز می توانید با مجموعه ما کار کنید.

مجموعه ما به دو شکل محصول خود را به فروش می رساند:

فروش به صورت کارتنی:

فروش کارتنی کشمش مویز در کارتن های مختلفی صورت می گیرد، مشتریان می تواند این محصول را در کارتن های خود یا کارتن های سر و ته جدای مخصوص کشمش مویز تحویل بگیرند.

نکته ای که در مورد فروش کارتنی کشمش مویز وجود دارد این است که حداقل فروش یک کارتن ده کیلویی بوده و مجموعه ما خرده فروشی ندارد.

یکی دیگر از متد های فروش این محصول، ارائه کشمش مویز به صورت بسته بندی شده است….

در این روش فروش کالای مورد نظر در بسته بندی های 50 گرم الی 2 کیلو گرم بسته بندی شده و حتی امکان چاپ لیبل مشتری بر روی بسته بندی ها وجود دارد.(البته در هر وزن 1000 عدد امکان چاپ و بسته بندی داریم.)

در مواردی که خواهان بسته بندی بدون لیبل هستید، حداقل ده کیلو محصول باید در اوزان مختلف سفارش داشته باشید، تا بسته بندی صورت گیرد.

در مجموع ما آماده ایم تا تمامی انواع کشمش، زعفران درجه یک نگین، زرشک پفکی و …. را به صورت عمده در اختیار شما همکاران قرار دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 4 =