کشمش مویز صادراتی

قیمت فروش کشمش مویز صادراتی ازبکستان

کشمش مویز صادراتی ازبکستان یکی از درشت ترین محصولات دنیا بوده که قیمت فروش آن به نسبت کیفیت بسیار مناسب است.

چند سالی است که کشمش مویز صادراتی ازبکستان در کشور ما از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است و بسیاری از مصرف کنندگان این محصول را به عنوان یک محصول لوکس خریداری کرده و همیشه مشتریان خود را داشته است.

اما همیشه پارامتر های مختلفی بر قیمت فروش این محصول موثر بوده است است که می خواهیم در مورد آن بیشتر با هم صحبت کنیم.

نمونه کشمش مویز سایز 13 بازرگانی آرین

قیمت گذاری کشمش مویز صادراتی

اولین و مهم ترین مسئله ای که بر قیمت کشمش مویز صادراتی ازبکستان موثر است، قیمت دلاری این محصول در کشور ازبکستان است که همانند هر خشکبار دیگری وابسته به سطح کیفی محصول مورد نظر قیمت آن تغییراتی دارد.

نکته ای که بسیاری از مشتریان از ما می پرسند این است که قیمت کشمش مویز ازبک در مبدا بسیار ارزان است، اما وقتی به ایران می رسد، قیمت آن به صورت فزاینده ای افزایش پیدا می کند.

دلیل این موضوع بیشتر به این مساله باز می گردد که کشمش مویز ازبکستان توسط واردکننده های خاص وارد کشور شده و واردات آن هزینه زیادی در بر دارد، همین موضوع باعث می شود که قیمت کالا افزایش داشته باشد.

از سویی دیگر افزایش مدوام قیمت دلار باعث شده تا واردکننده این محصول ناچار باشد، با توجه به این افزایش قیمت محصول خود را افزایش دهد.

بازرگانی خشکبار آرین در طی سالیان متمادی خود در زمینه تجارت انواع خشکبار به خصوص کشمش مویز ازبکستان، بهترین قیمت را برای این محصول به مشتریان خود پیشنهاد دهد.

نکته مهم دیگری که در قیمت گذاری این محصول از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، سایز کشمش است، هر چه سایز کشمش مویز درشت تر باشد، قاعدتا قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود، برخی از همکاران ما که به دنبال محصول ارزان تر هستند، طبیعا با پیشنهاد خرید محصولت ریز تر از سوی ما مواجه می شوند.

اگر می خواهید بیشتر در مورد فرایند قیمت گذاری کشمش مویز افغان نیز اطلاعات داشته باشید، قطعا مطالعه مقاله ذیل کمک شایانی را به شما خواهد کرد.

قیمت عمده کشمش مویز بی دانه افغان

مطالعه این مقاله فوق العاده را به شما توصیه می کنیم ….
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 7 =