کشمش مویز ممتاز

پخش عمده کشمش مویز ممتاز افغانی سیاه

کشمش مویز ممتاز افغانی سیاه به دلیل افزایش قیمت بی رویه بسیاری از خشکبار در کشور ما یک گزینه بسیار عالی برای پخش عمده می باشد.

همان طور که می دانید امروزه کشور ما یکی از بدترین دوران های خود را به لحاظ اقتصادی پشت سر گذاشته و بسیاری از صادرکنندگان و فروشندگان خشکبار معتقد هستند که به دلیل افزایش نرخ دلار می بایست محصولات خود را با قیمت گران تری به فروش برسانند.

در این میان طبعا قیمت محصولات وارداتی کشورمان نیز افزایش چشم گیری داشته و این افزایش قیمت در محصولات وارداتی هم چون میوه خشک های تایلندی بیشتر بروز کرده است و در برخی از محصولات هم چون کشمش مویز افغانی این مساله کمتر به چشم آمده است.

ما پس از بررسی هایی در این زمینه انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که واردکنندگان کشمش مویز ممتاز افغانی سعی می کنند تا با واردات محصولاتی با کیفیت پایین تر اجازه ندهند که قیمت محصولات بالا تمام شود.

به عنوان مثال سال قبل کشمش مویز افغان درشت به کشور وارد می شد، اما امسال درشت ترین کشمش مویز وارداتی به کشور، به اندازه محصولات متوسط پارسالی است ….

فروش کشمش مویز ممتاز

بازرگانی آرین پس از آن که مشکلات فراوانی را جهت تامین کشمش مویز ممتاز را پشت سر گذاشت، نهایتا توانست با لینک شدن با واردکنندگان اصلی این محصول فروش بهترین کشمش مویز را در دستور کار خود قرار دهد.

در حال حاضر ما در حال پخش عمده بهترین انواع این محصول در سطح کشور هستیم و تمام تلاش خود را جهت فروش این محصول به کار گرفته ایم.

از مشخصات محصولات آرین می توان به کیفیت بسیار بالای انواع کشمش مویز، قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه و نهایتا درجه بندی های مختلف اشاره نمود.

شما می توانید برای خرید بهترین محصول مورد نیاز خود با ما در ارتباط باشید تا ما خوش طعم ترین و بهترین محصولات افغانی را به شما ارائه کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 6 =