خرید عمده کشمش مویز هسته دار افغانستان

کشمش مویز هسته دار خاص افغانستان بوده و در حال حاضر امکان خرید آن به صورت عمده از مشهد فراهم شده است، به همین دلیل می توانید برنامه های زیادی را برای پخش آن در بازار داشته باشید.

افغانستان یکی از محوری ترین کشور های حاضر در شرق ایران بوده که در چند سال اخیر وارد به تولید محصولات مختلفی از خشکبار شده است.

تا چند سال قبل بیشترین حجم صادرات از افغانستا خشخاش بود، اما اکنون با توجه به آن چه ما در بازار های بین المللی می بینیم تجار این کشور به سمت تجارت انواع محصولات نموده و سعی می کنند تا دامنه کاری خود را روز به روز افزایش دهند.

در حال حاضر برخی از خشکبار افغانستان در کشور ما نیز به فراوانی یافت شده و از آن جمله می توان به:

  • کشمش مویز افغان
  • گردو و مغز گردو
  • بادام
  • چلغوز
  • و…

اشاره نمود.

مهم ترین نوع محصولی که در حال حاضر می توان از بین گزینه های بالا بدان پرداخت مویز افغان است.

همه ما می دانیم که مویز افغان معمولا هسته دار بوده و نمونه های بی هسته آن به نسبت در بازار کمتر پیدا می شود.

شاید جالب باشد بدانید مرکز پخش مویز افغان در مشهد است و در صورتی که بخواهید بهترین قیمت این محصول را در اختیار داشته باشید، قطعا مشهد بهترین مکان برای خرید این محصول است.

پیدا کردن واردکنندگان این محصول کار بسیار سختی است و هر کسی نمی تواند در زمینه واردات محصولی همانند کشمش مویز افغان فعالیت کند.

اصلی ترین دلیل این موضوع این است که در افغانستان قانون خاصی برای تجارت خارجی ان هم با ایران وجود ندارد و اگر شما برای واردات آشنا نداشته باشید، قطعا شکست خواهید خورد، چرا که اجناسی به شما فروخته می شود که نصف آن تقلبی است.

پس در تجارت با افغان ها دقت کافی را داشته باشید یا کار خود را راحت تر کرده و از واردکننده مطمئن خرید کنید.

انواع کشمش مویز هسته دار افغانستان

به دلیل حجم کاری بالای آرین با تجار افغانی که در زمینه تجارت کشمش مویز هسته دار فعالیت می کنند، ما توانسته ایم گرید بندی خاصی را برای انواع کشمش مویز خدمت مشتریان خود ارائه کنیم.

این گرید بندی برای تمامی محصولات افغانستان کاربرد نداشته و تنها برای کسانی است که در کار خود استاندارد دارند.

ما مشاهده کرده ایم که برخی تجار مویز را حتی با کیسه معمولی وارد کرده و در بازار می فروشند، پس قبل از ارائه گرید بندی شما باید دقت کنید که همه کشمش مویز ها استاندارد نیستند.

مویز درشت افغان:

این محصول تنها کمی پس از فصل برداشت در بازار موجود بوده و اگر شما به فکر خرید این نوع محصولات هستید، باید توقع داشته باشید که ما آن را در اوایل مهر تا شب یلدا به شما عرضه کنیم.

البته این نوع کشمش مویز اگر چه درشت بوده اما مشتریان سعی می کنند تا کمتر از ان خرید کنند تا به مشکلی بر نخورند، کشمش مویز هسته دار درشت برای بحث بسته بندی مناسب بوده و آجیل مخلوط های بسیار خوبی با آن تولید می شود.

مویز معمولی:

این نوع مویز همانند هر محصول دیگری که در بازار به فراوانی یافت می شود برای خرید و فروش مناسب است.

اگر به فکر خرید و فروش کشمش مویز افغانستان هستید، پس حتما این محصول را مد نظر خود قرار دهید.

ما بیشترین فروشمان متعلق به این محصول بوده و در تمام سال سعی می کنیم تا ان را برای مشتریانمان تهیه و به ان ها عرضه کنیم.

کشمش مویز ریز:

این کشمش مویز برای کاربرد های معمولی مناسب است و قیمت آن بسیار مناسب است.

کشمش مویز سورت نشده:

این محصول افغان جای ریسک زیادی دارد پس آن را خریداری نکنید و سعی کنید تا خرید خود را از محصولات پاک شده و کارتن شده انجام دهید تا احتمالا ضرر را به کمترین میزان کاهش دهید.

این دسته بندی های کلی برای مویز بود و خیلی زیر دسته های مختلف را می توان برای مویز افغان به مشتریان پیشنهاد داد که اگر شما خریدار ان باشید می توانیم به صورت تخصصی تر در مورد آن با شما بحث کنیم.

نکته مهم:

به دلیل محدودیت واردات مویز افغانستان به هیچ عنوان نگران کهنه بودن محصول نباشید، چرا که ما محصولی برایمان باقی نمی ماند که بخواهیم آن را به صورت مخلوط شده در بازار ارائه کنیم، پس تمامی محصولات ما تازه و باکیفیت خوب در بازار ارائه می شوند.

خرید کشمش مویز هسته دار افغان

سوالی که بسیاری از مشتریان از ما می پرسند این است که چگونه می توانیم کشمش مویز افغانستان را از شما خریداری کنیم؟

پاسخ مشخص است، در ابتدا شما باید نمونه کالا را خریداری کرده و پس از آن با تست نمونه کل بار خود را تحویل بگیرید.

به دلیل محدودیت هایی که ما در زمینه فروش این محصول داریم، قطعا ارسال بار از طریق اینترنتی و با باربری اتوبوسی صورت می گیرد، پس شما سعی کنید تا برای خرید مطمئن شده و پس از ان سفارشتان را فردای همان روز تحویل بگیرید.

ما برای کشمش مویز هسته دار افغانستان فروش خرده نداریم و تمامی فروش ما به صورت عمده و با کیفیت بالا می باشد، پس اگر می خواهید کشمش مویز هسته دار را خریداری کنید، حداقل یک کارتن سفارش باید برای ما بگذارید.

در نهایت از شما دعوت می کنیم برای خرید محصولات آرین با بخش فروش در ارتباط باشید تا تمامی محصولات را به صورت عمده به شما پیشنهاد دهیم.

آرین تمام سعی خود را برای عرضه محصولات باکیفیت اعم از پسته، زعفران، میوه خشک و…. برای شما انجام می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − سیزده =