کشمش مویز وارداتی

قیمت فروش عمده کشمش مویز وارداتی افغان – ازبک درشت

کشمش مویز وارداتی به صورت های افغان و ازبک درشت و متوسط به صورت بی هسته با قیمت بی واسطه فروش عمده یک محصول مناسب بازار داخل می باشد.

در بین محصولات خشکبار که وارد ایران می شود و به عنوان محصولات وارداتی از آنها نام می بریم انواع بادام درختی، بادام هندی، تخمه و مغز تخمه، میوه خشک حبه تایلندی، کشمش مویز وارداتی افغان و ازبک، کنجد، چلغوزه، فندق و … به چشم می خورد که این محصولات از مبادی رسمی و غیررسمی وارد بازار ایران می شوند.

در مواردی که این محصولات به صورت رسمی وارد می شوند بهرحال تاریخ تولید و انقضای درستی دارند و دارای گواهی می باشند و خرید و فروش آنها بدون مشکل می باشد ولی در مواردی که خشکبارها از مبادی غیررسمی وارد می شوند مسأله بسیار مهم که باید به آنها توجه ویژه داشته باشید خرید محصول تازه می باشد و خرید با قیمت ارزان تر و کهنه بودن محصول باید مورد توجه قرار گیرد.

در مورد محصول مویز افغان و ازبک نیز با توجه به ظاهر خود بار که زیر و روی کارتن یکدست یاشد و با تست خود کشمش که دانه شکرکی نداشته باشد و مزه مزه نمودن آن در دهان می توانید محصول تازه و کهنه را از هم تشخیص دهید و مهم تر از همه قیمت بی واسطه و فروش عمده را از منابع اصلی و دست اول و خوش نام بخواهید.

کشمش مویز وارداتی درشت

در مورد سایز محصولات حوزه کشمش مویز وارداتی باید ذکر کنیم که تنوع خوب محصولی در مویز ازبک وجود دارد و درشت ترین سایزها از این محصول نیز راهی بازار ایران می شود و نسبت به این محصول، مویز افغان درشتی و سایزی متوسط دارد.

محصول کشمش مویز افغان بیشتر برای ترکیب با آجیل ها و خشکبارها استفاده می شود و در آجیل شیرین بسیار مورد استفاده می شود و محصول کشمش مویز ازبک به صورت جداگانه نیز بسیار پرفروش می باشد و سایز درشت از آن به عنوان مویز بندانگشتی بسیار پرطرفدار است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + شانزده =