کشمش مویز کلی

واردکننده کشمش مویز کلی افغان خراسان

کشمش مویز کلی افغان در خراسان توسط چه کسی وارد می شود؟ واردکننده محصولات افغانستان یک نفر است یا چندین نفر متولی فروش هستند؟

کشمش مویز درجه یک افغان

کشمش مویز افغانستان یکی از محصولاتی است که این روز ها در بازار کشور ما در حجم زیادی معامله می شود و متولیان مختلفی در امر واردات این محصول حضور دارند.

واردات این محصول به صورت قانونی و غیر قانونی توسط بسیاری از تجار افغانی کشور صورت می گیرد و در حال حاضر برند های مختلفی از این محصول در بازار داخلی پخش می شوند.

بیان چند نکته در مورد مویز های وارداتی از افغانستان قابل ذکر است:

1- کشمش مویز افغانستان دارای کیفیت ها و قیمت های متنوعی بوده و بسیاری از تجار که در زمینه واردات این محصول فعال هستند، بعضا از نا آگاهی برخی از همکاران استفاده کرده و اقدام به مخلوط نمودن برخی از نمونه ها با هم می کنند، این موضوع باعث ایجاد دوگانگی در بازار شده و برخی که جنس اصل در اختیار دارند ناچار به فروش با قیمت بالاتر و کسانی که جنس تقلبی دارند، فروشی ارزان تر داشته و این موضوع باعث خواهد شد تا به اعتماد بازار در طولانی مدت صدمه وارد شود.

2- کارتن ها و برند های مختلفی در بازار مشهد فعال هستند و مویز را به فروش می رسانند که هر یک متعلق به یک واردکننده بوده اند، اما این روز ها نمی توان به صورت قطعی بیان کرد که به عنوان برند هریوا مربوط به فلان تاجر است چرا که همه کارتن چاپ کرده و محصول خود را به فروش می رسانند، در نتیجه هنگام خرید کشمش مویز کلی به جنس داخل کارتن توجه کنید، نه خود کارتن!

فروش کشمش مویز کلی

با توضیحی که در بالا برای شما ارائه کردیم، قطعا به این موضوع اشراف پیدا کرده اید که مجموعه آرین نیز در زمینه واردات و پخش انواع کشمش مویز فعال بوده و آماده است تا بهترین محصولات خود را با بهترین قیمت در اختیار همکاران محترم قرار دهد، به همین واسطه در صورتی که خریدار محصولات ما هستید، می توانید با بخش فروش آرین در ارتباط بوده تا بهترین پیشنهاد ها را به شما ارائه کنیم.

اگر علاقه مند هستید تا مقالات بیشتری در حوزه تجارت کشمش مویز را مطالعه کنید، قطعا مطالعه مقاله زیر می توانید شما را در داشتن تجارتی بهتر یاری کند:

فروش بهترین کشمش مویز کارتنی افغان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − یازده =