فروش بهترین انواع کشمش مویز ازبکستان

کشمش مویز ازبکستان به جرات یکی از بهترین محصولاتی است که امروزه در کشور ما به فروش می رسد، امام مشکلات عدیده در واردات این محصول خرید و فروش آن را با مشکل رو به رو کرده است، به همین جهت بازرگانی آرین تصمیم به تامین انواع مختلفی از آن گرفته است.

بر کسی پوشیده نیست که کشمش مویز به عنوان یک محصول مهم و محوری در زمینه تجارت خشکبار بوده و ما ضمن تولیدات داخلی خودمان، انواع کشمش مویز هایی را از دیگر کشور ها به کشورمان وارد می کنیم.

واردات کشمش مویز معمولا از مبادی قانونی نبوده و عده ای خاص با توجه به توان خود اقدام به واردات این محصول نموده و آن را در سطح کشور به فروش می رسانند.

بازرگانی آرین با توجه به تحقیقاتی که در زمینه این محصول انجام داد، متوجه شد که هر چند ما در زمینه تولید این محصول فعال هستیم، اما باز هم کشور به کشمش مویز خارجی نیاز داشته و وضعیت به شکلی نیست که بتوانیم از واردات این محصول بگذریم.

پس در نهایت تصمیم بر این شد تا ما واردات انواع مختلفی از این محصول را انجام دهیم.

در این مقاله قصد داریم تا در مورد انواع مویز هایی که از کشور ازبکستان به کشور ما صادر می شود، توضیحاتی را ارائه دهیم تا بتوانید به صورت کامل در مورد این محصول اطلاعات داشته باشید.

انواع کشمش مویز ازبکستان

برای مویز ازبکستان نمی توان چندین نوع محصول خاص را بیان کرد، مهم ترین نکته ای که در مورد محصولات ازبکستان وجود دارد این است که محصولات این کشور بدون هسته و بسیار خوشمزه هستند.

ما محصولات کشور ازبکستان را معمولا به دو شکل در بازار موجود داریم:

  1. بدون دم
  2. همراه دم

معمولا محصولات بدون دم به دلیل این که به صورت سورت شده هستند از مشتریان بیشتری برخوردار بوده و شما هم اگر قصد خرید دارید، حتما از مجموعه ما نمونه های بدون دم را خریداری کنید.

نمونه های همراه با اجناس دست کاسب بوده و کسبه بازار بر اساس نوع نیاز خود اقدام به واردات آن نموده و در ایران آن را سورت بسته بندی می کنند.

معمولا نمونه مویز های بدون دم در بازار مشهد به مویز دست پاک معروف است و مجموعه آرین بهترین نوع آن را در اختیار دارد.

ما خودمان مویز هایی را که در انبار موجود داریم ضمن تقسیم بندی در بالا به سه دسته تقسیم می کنیم:

مویز ازبک درشت:

این نوع مویز تنها برای امر بسته بندی و کار های لوکس مناسب است و در بازار بسیار کم پیدا می شود، اما اگر شما بتوانید انواع مخلتف آن را در بازار پیدا کنید، قطعا فروش موفقی را در زمینه مویز خواهید داشت.

مویز درشت به نسبت دارای قیمت های گران تری بوده و به دلیل کیفیت بالای محصول مشتریان حاضرند تا این قیمت بالا را بپردازند.

مویز متوسط:

این مویز از دید ما محصولی است که رند بازار است، یعنی به راحتی می توان آن را خرید و به راحتی می توان آن را فروخت.

بیشترین فروش مجموعه آرین مربوط به این نوع مویز بوده و بازرگانی ما سعی می کند تا برای حفظ روند کیفی خود مویز متوسط را برای مشتریان ارسال نموده تا در کل طی سال این روند حفظ شود.

مویز ریز:

مویز ریز برای کسانی مناسب است که به دنبال محصولات ارزان قیمت هستند، ما در کنار تمامی محصولات خود سعی می کنیم تا مویز ریز تر را برای فروش در بازار ارائه کنیم تا مشتریانی که قصد خرید از ما را دارند، بتوانند مویز خود را با نرخ بهترین خریداری کنند.

این مویز کیفیت خوبی دارد اما به لحاظ سایزی به نسبت بقیه اقلام مویز ریز تر است.

فروش کشمش مویز ازبک

پس از معرفی و بررسی انواع کشمش مویز ازبک به این مساله می رسیم که چگونه می توان این مویز را خریداری کرد.

مجموعه آرین در شهر مشهد بوده و واردکنندگانی را در زمینه مویز ازبک می شناسد و به همین واسطه سعی می کند تا انواع مویز را با قیمت مناسب وارد کرده و به مشتریان خود عرضه کند.

ما مویز  را همانند میوه خشک های تایلندی که در مجموعه آرین به فروش می رسد از انبار ارسال می کنیم و کمترین میزان ارسال توسط آرین یک کارتن 10 تا 15 کیلویی است.

ما به دلیل این که فروش اینترنتی داریم و معمولا انبار دار محصول را برای مشتری ارسال می کند، مویز به صورت مستقیم از انبار ارسال شده و جایی برای دیدن بار توسط مشتری وجود ندارد، پس اگر می خواهید محصول را مشاهده کنید حتما باید نمونه کشمش مویز را خریداری کنید.

با توجه به این که مویز ازبکستان به عنوان یک محصول حساس بوده و بسیاری از بازاریان در آن تقلب می کنند، به همین دلیل ما سعی می کنیم تا کشمش مویز را بدون تقلب در بازار ارائه کنیم تا مشتریان ما به صورت مداوم خرید خود را انجام دهند.

ما سعی خواهیم کرد تا نکات مهم در هنگام خرید مویز ازبک را برای شما تشریح کنیم تا بتوانید با دیدی باز تصمیم خود را برای داشتن خریدی موفق بگیرید.

تمام تلاش ما این است که شما بتوانید محصولی را خریداری کنید که در فروش آن موفق باشید و بتوانید روند کاری و فروش خود را به نحوه احسن حفظ نمایید.

پس اگر به فکر خرید این محصول هستید هم اکنون با بازرگانی آرین تماس گرفته و ضمن اطلاع از کلیه محصولات آجیلی این مجموعه انواع کشمش مویز ازبکستان را از ما خریداری کنید.

ضمنا مجموعه ما آماده ارائه پسته، زعفران و… به شما عزیزان است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 2 =